+370 700 11 220

© 2023 Idėjatauragei.lt. Visos teisės saugomos

Gyventojų dalyvaujamasis biudžetas
Idėja Tauragei

Apie projektą

Dalyvaujamasis biudžetas – tai lėšų paskirstymo būdas, kuris skatina demokratinį požiūrį, skaidrumą ir parodo, koks svarbus yra visuomenės poreikių supratimas ir jų asmeninis įsitraukimas į miesto valdymą.

Idėja Tauragei – tai būdas kartu su bendruomene spręsti dėl viešųjų lėšų panaudojimo, kai bendruomenės nariai patys siūlo idėjas savivaldybei  ir balsuodami renka labiausiai patikusias.

Tauragę galime kurti visi!

Balsuokite už idėjas!

Atiduokite savo balsą už Jums labiausiai patikusias projektų idėjas iki balandžio 14 d.  Balsuoti galima 1 kartą kiekvienoje iš 3 kategorijų. Savo balsą atiduoti galima ir Tauragės rajono bibliotekų skyriuose.

Reikalavimai

Aprašymas

Savo idėją turėtumėte kuo išsamiau aprašyti ir jei yra galimybė papildyti vizualizacijomis, brėžiniais, nuotraukomis ar kita naudinga informacija.

Amžius

Paraiškas gali teikti ne jaunesni nei 16 metų asmenys, deklaravę savo gyvenamąją vietą Tauragės rajone. Kartu su paraiška svarbu pateikti sutikimą, kuriame teikiamai idėjai pritaria bent 20 rajono gyventojų.

Paskirtis

Idėja turi būti nekomercinės paskirties infrastruktūrinis (išskyrus gatvių / kelių statybą, rekonstrukciją ir remontą) projektas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti bei  skirta bendram, viešam naudojimui.

Projektų kategorijos

  1. Tauragės miesto seniūnijoje per vienerius metus įgyvendinamas projektas, kurio bendra įgyvendinimo vertė neviršija 20 tūkst. eurų;
  2. Tauragės rajone, išskyrus Tauragės miesto seniūniją, per vienerius metus įgyvendinamas projektas, kurio vertė neviršija 20 tūkst. eurų;
  3. Tauragės rajone per dvejus metus įgyvendinamas nekomercinės paskirties infrastruktūrinis projektas, kurio įgyvendinimo vertė neviršija 60 tūkst. eurų.