Per artimiausius dvejus metus Tauragės mieste bus įrengtas Jaunimo paplūdimio sporto aikštynas, o per metus – prie jau esamų Tauragės tinklinio „Šilas“ aikštynų prie Jūros upės užtvankos įrengta 600 kvadratinių metrų smėlio aikštelė, kurioje šiltuoju metų laiku bus galima žaisti paplūdimio tinklinį ir tenisą. Metų bėgyje taip pat bus sukurta viešoji poilsio ir laisvalaikio erdvė prie Baltrušaičių tvenkinio. Būtent šios „Idėja Tauragei“ iniciatyvos  sulaukė daugiausia tauragiškių palaikymo.

Laimėtojai buvo renkami trijose kategorijose: iš didelės vertės projektų, mažos vertės projektų Tauragės mieste ir mažos vertės projektų Tauragės rajone.

Didelės vertės projektų kategorijoje laimėjo projektas „Jaunimo paplūdimio sporto aikštynas“. Už jį balsavo 1021 tauragiškiai. Labai mažu skirtumu nuo pirmosios vietos atsiliko projektas „Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis kompleksas“, kuris surinko 994 balsus.

Mažos vertės projektų mieste kategorijoje laimėjo 1070 balsų surinkęs projektas „Aktyvus laisvalaikis ant smėlio prie upės Jūros“. Antrąją vietą 713 tauragiškių skyrė projektui „Kupolas – edukacijų ir kamerinių renginių erdvė Kartų parke“.

Mažos vertės projektų rajone kategorijoje daugiausiai balsų (949) surinko projektas „Geras poilsis – gera sveikata“. Antroje vietoje liko projektas „Beržės upelio slėnio pritaikymas poilsiui ir pažinimui“, surinkęs 738 balsus.

Iš viso iniciatyvų konkurse sulaukta 9726 balsų, iš kurių: 3558 už didelės vertės projektus, 2998 už mažos vertės projektus mieste ir 3170 už mažos vertės projektus rajone. Balsavime dalyvavo 3914 Tauragės rajono gyventojai (1591 vyras ir 2323 moterys). Aktyviausiai balsavo asmenys gimę 1981-1990 metais ( 835 gyventojai) Jauniausiam balsavusiam asmeniui 16 metų, vyriausiam – 97 metai.