+370 700 11 220

© 2023 Idėjatauragei.lt. Visos teisės saugomos

Gilus šulinėlis – skaidrus vandenėlis kartu su atokvėpio stotele

Mažos vertės projektas rajone

Projekto vieta

Tauragės raj, Stragutės km, Sodų 3A

Projekto tikslas

Pirmoji projekto dalis „Gilus šulinėlis –skaidrus vandenėlis“

Pagrindinis tikslas – į Stragutės kaimo bendruomenės namus įvesti vandenį. Dabar vykstant susiėjimams, susirinkimams ar šventėms vandenį turime atsivežti. Todėl šulinys mūsų bendruomenei vienas iš prioritetinių darbų. Viskas yra paruošta vandens įvadui namelyje, tereikia iškasti šulinį ir prijungti prie trasos išvestos iš namelio. Bendruomenės namuose esančio san. mazgo be vandens taip pat negalima naudoti. Taip pat bendruomenė nori pasikloti trinkeles aplink bendruomenės namus ir takai iki jau esamos aikštelės, nes pavasarį ir rudenį aplink namelį laikosi vanduo ir be guminės avalynės sunku prieiti iki namelio.

Antroji projekto dalis – „Atokvėpio stotelė“

Tai stotelė labiausiai orientuota ne tik į pravažiuojančius dviratininkus, o ir mūsų bendruomenės žmones. Mūsų bendruomenės žmonėms dviračių sportas taip pat nesvetimas. Turim ir gražių tradicijų – kiekvienais metais rengiame dviračių žygius. Turime viziją ateičiai sukurti visą dviračių sportui reikalingą infrastruktūrą ir aptarnavimo servisą (pastatyti informacinius stendus).

Projekto nauda

Visokeriopa nauda mūsų kaimui ir bendruomenei. O jei nauda bendruomenei, tai nauda ir rajonui. Projektas „Gilus šulinėlis – skaidrus vandenėlis“ kartu su „Atokvėpio stotele“ padės sustiprinti Stragutės kaimo, o ir visų aplinkinių kaimų, įeinančių į Stragutės kaimo bendruomenę, materialinę bazę. Išspręs vandens, san, mazgo problemą. Papuoš kaimo viešąją erdvę, pasitarnaus viešųjų erdvių tvarkymui, taip pat pamažu bandysime pritraukti ir pro šalį pravažiuojančius dviratininkus – suteikti atokvėpio valandėlę gamtos apsuptyje.

Vieta žemėlapyje