+370 700 11 220

© 2023 Idėjatauragei.lt. Visos teisės saugomos

Kad gyventi kaime būtų gera

Mažos vertės projektas rajone

Projekto vieta

Tauragės sav., Gaurės sen., Baltrušaičių kaimas, Liepų g. 15

Projekto tikslas

Suburti Baltrušaičių bendruomenės narius bendrai veiklai. Kokybiškai leisti laisvalaikį. Gerinti kartų bendradarbiavimą ir bendravimą. Formuoti bendruomeninio gyvenimo tradicijas ir papročius. Modernizuoti ir pritaikyti kaimo viešąją erdvę aktyviam, pozityviam ir turiningam gyventojų poilsiui.

Projekto nauda

Baltrušaičių kaime kuriasi daug jaunų šeimų. Kaimas jaunėja, sodybos vis gražesnės, spalvingesnės, tvarkingesnės. Kaimo bendruomenė tikisi, kad pavyks kaimo gyventojus suburti siektiniems tikslams, kad kaimas jaunėtų, gražėtų. Pernai laimėjome projektą „Judėk lengviau, gyvenk smagiau“, šiuo laimėjimu didžiuojasi gyventojai. Liko apleista lauko aikštelė. Taip pat yra reikalingi lauko suolai, pritaikant žmonių poreikių patenkinimui. Bendruomenė organizuoja daug renginių, tačiau kokybiškam darbui neturi tam sąlygų, nes nėra aikštelės ir lauko suolų. Sukurta infrastruktūra pagerins estetinį kaimo vaizdą, sukurs sąlygas kokybiškam kultūros darbuotojų darbui ir turiningam gyventojų laisvalaikio praleidimui.

Kasmet mūsų kaime organizuojamas didelis renginys „Grįžtu į tėviškę“ (jau 22 –asis ). Į šventę sugrįžta iš įvairių Lietuvos kampelių gyvenę, dirbę ir čia gyvenantys kraštiečiai. Tokie renginiai pritraukia ne tik aplinkinių kaimų, bet ir rajono gyventojus. Susirenka įvairaus amžiaus ir įvairaus sluoksnio kultūros mėgėjai, nes atviroje erdvėje laisviau jaučiasi ir jaunas ir senas.

Įgyvendinus projektą kaimo gyventojai džiaugsis estetiškai patrauklia erdve veiklai, o tai turės teigiamos įtakos bendram kaimo gyventojų emociniam klimatui ir bendruomeniškumui.

Vieta žemėlapyje