+370 700 11 220

© 2023 Idėjatauragei.lt. Visos teisės saugomos

Muzikos parko įrengimas Mažonuose

Mažos vertės projektas rajone

Projekto vieta

Vilties g. 2, Mažonų km, Tauragės rajonas.

Projekto tikslas

Mažoniškiai kasmet yra aktyvūs ir teikia naujų idėjų, kaip būtų galima pagražinti Mažonų gyvenvietę. Šiais metais planuojama pabaigti dviračių ir pėsčiųjų tako įrengimą per Mažonų gyvenvietę ir taip paskatinant gyventojus aktyviai leisti laisvalaikį, todėl kilo mintis bendruomenės susirinkimo metu įrengti muzikos parką prie bendruomenės namų. Planuojama įrengti linksmų bei ryškiai šviečiančių plytelių taką link instrumentų, kurios skleidžia muzikos garsus bei kiek leis finansinės galimybės įsigyti lauko muzikos instrumentų.

Ši muzikinė erdvė po atviru dangumi su lauko muzikos instrumentais bus prieinama kiekvienam. Tai puiki galimybė „išlįsti“ iš kompiuterių, planšečių ir mobiliųjų telefonų ekranų, susitikti su draugais, paleisti susikaupusias negatyvias emocijas.

Parke bus galima organizuoti edukacijas, terapijas, bus skatinamas vaikų ir jaunimo užimtumas. Labai svarbu stiprinti teik fizinį, tiek emocinį imunitetą, juk buvimas gryname ore bet kuriuo metų laiku padeda atsikratyti negatyvių minčių, sukuria geras emocijas.

Projekto nauda

Tai nuostabi priemonė ugdyti muzikinius gebėjimus. Tikimės, kad ši vieta bus patraukli ir ja naudosis ne tik vietos gyventojai, svečiai, bet ir rajono ugdymo įstaigos. Mažonuose veikia vaikų darželis, vaikų dienos centras. Bendruomenė organizuoja edukacinius užsiėmimus, kurie yra gausiai lankomi. Tikime, kad ši vieta suburs ne tik vaikus, bet ir vyresnius gyventojus turiningai ir aktyviai leisti laisvalaikį. Bus galima pasikviesti rajono svečius, turistus poilsiui ir pokalbiui. Bendruomenė planuoja dalyvauti konkursuose ir įrengti poilsio zoną su suoliukais ir židiniu.

Vieta žemėlapyje