+370 700 11 220

© 2023 Idėjatauragei.lt. Visos teisės saugomos

Sporto klubas po atviru dangumi

Projekto vieta

Parko g, Mažonų k, Tauragės raj.

Projekto tikslas

Mažoniškiams netrūksta naujų idėjų, kaip būtų galima pagražinti Mažonų gyvenvietę. Bendruomenės narių susirinkimo metu kilo idėja praplėsti sporto aikštės veiklų spektrą, kad joje galėtų lankytis visų poreikių aktyvūs gyventojai. Juolab, kad mažoniškiai mėgsta sportą. Apie tai sako jau 22-ą kartą vyksianti sporto šventė Mažonuose. Tauragės rajone rimtų jėgos treniruoklių viešosiose erdvėse sutikti neteko, išskyrus sporto sales, kur žmonės moka pinigus bei įleidžiami tik numatytomis darbo valandomis. Tad šie treniruokliai būtų neįkainojama dovana tiek sporto profesionalams, tiek sporto mėgėjams pagal kiekvieno fizinius pajėgumus. Kiekvienas, mylintis sportą ir suprantantis jo naudą, ar tai būtų kaimo, miesto gyventojams, ar poilsiautojas, galėtų atvykti jam patogiu metu ir mėgautis treniruotėmis gryname ore.

Pastaruoju metu sportas užima itin svarbią vietą daugelio žmonių gyvenime, tačiau vieni sau gali leisti eiti į sporto, kiti, deja, ne. Ir vieniems, ir kitiems – tai puikus pasirinkimas, nes:

Treniruotis galima bet kuriuo jiems patogiu paros metu ištisus metus. Naudotis lauko treniruokliais nebus apribojimų dėl treniruoklių pasiekiamumo (pvz., karantinas labai apribojo sportuojančių veiklas dėl negalėjimo pakliūti į sporto klubus), taip pat kai kuriuos žmones riboja finansinės galimybės. Naudojimasis visu treniruoklių kompleksu bus – nemokamas!

Projekto nauda

Sportas – gera fizinė bei emocinė savijauta. Jeigu žmogus jaučiasi gerai, jo gyvenimas tampa produktyvesnis! Sportuojantys žmonės stiprėja tiek fiziškai, tiek emociškai, ir šio projekto įgyvendinimas būtų vienas iš paskatinimų visiems:

  • Kuriems nepakanka laiko treniruotėms sporto klubuose
  • Kurie neturi finansinių galimybių lankytis sporto klubuose
  • Kurie ypatingai vertina buvimą gryname ore
  • Kurių užimtumas nesuderinamas su sporto klubų darbo valandomis
  • Kurie drovisi lankyti sporto klubus ir kompleksuoja būdami šalia intensyviai sportuojančių vienoje salėje
  • Kuriems tiesiog trūksta motyvacijos pradėti sportuoti

Mažonų gyvenvietė būtų pirma Tauragės rajone, turinti „sporto klubą“ su profesionaliais treniruokliais po atviru dangumi, tačiau jie būtų apsaugoti nuo gamtos stichijų stogeliu. Visam rajonui tai kurtų pridėtinę vertę, pritrauktų ne tik miesto gyventojus, bet ir turistus. Treniruokliai yra įspūdingo dizaino, tad itin papuoštų parko erdvę. Sporto stadione yra krepšinio, futbolo aikštynai ir turime apie 0,15 ha laisvo ploto, kuriame būtų įrengtas sporto klubas. Galbūt ateityje gimtų idėjos rengti įvairias varžybas, rungtis viso rajono mastu. Norėtume atgaivinti pavasario sporto šventę tarp seniūnijų. Manome, kad būtų puiki erdvė įvairiems renginiams.

Tik viena idėja – o kiek daug naudos tiek gyventojams, tiek rajonui!

Vieta žemėlapyje