+370 700 11 220

© 2023 Idėjatauragei.lt. Visos teisės saugomos

Vaikai – langas į ateitį

Mažos vertės projektas rajone

Projekto vieta

Dapkiškių kaimo parkas, Tauragės raj.

Projekto tikslas

Projektu „Vaikai – langas į ateitį“ siekiama skatinti vaikų fizinį aktyvumą lauke, gerinti socialinį komunikavimą ne tik tarp vaikų, bet ir tarp kartų, didinti socialinę atskirtį jaučiančių vaikų integraciją, prisidėti sprendžiant vienišų gyventojų psichologines problemas, kurios pasimatė COVID-19 pandemijos metu paskelbus karantiną, sukurti aplinką draugiškai kaimynystei puoselėti.

Įgyvendinant projektą, išsaugant žaliąją zoną, būtų įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kur vaikai galėtų čiuožinėti, suptis, karstytis. Įrengus Dapkiškių parke vaikams, jų tėvams ir vyresnio amžiaus gyventojams reikalingą infrastruktūrą, vaikai išmoktų leisti laiką drauge, vyresnieji juos prižiūrėti ir išmokytų žaisti bei draugauti. Būtų sudarytos sąlygos ne tik aktyviai leisti laiką drauge, bet ir paskatinti socialiai jautrių vaikų integraciją, vyresniosios ir jaunesniosios kartos bendravimą.

Įrengti vaikų žaidimų aikštelę, tokiu būdu skatinant kaimo gyventojų bendruomeniškumą, ugdant jaunąją kartą ir tenkinant įvairių visuomenės grupių (vaikų, jaunų šeimų, senelių) viešuosius poreikius.

Projekto nauda

Projekto lėšomis norime padidinti jau turimą erdvę skirtą pačių mažiausių kaimo gyventojų poreikiams. Labai svarbu, kad vaikai jaustųsi gerai, kad turėtų kur leisti savo laisvalaikį. Nauja ir moderni aikštelė būtų naujas vaikų ir jų tėvelių traukos objektas, kuris paįvairintų jų užsiėmimus. Įrenginėdami tokias erdves kaimo vietovės esame patrauklus kaimas gyventi ir kurtis jaunoms šeimoms.

Vieta žemėlapyje