+370 700 11 220

© 2022 Idėjatauragei.lt. Visos teisės saugomos

Didelės vertės projektai

Mobilus multifunkcinis laisvalaikio ir pramogų objektas Tauragės pilies kiemelyje

Šiuo projektu siekiama pagal tauragiškės pramoninės dizainerės Kristinos Tendziagolskienės siūlomą projektą Tauragės pilies kiemelyje pastatyti Mobilų multifunkcinį laisvalaikio ir pramogų objektą.

Teritorijos prie daugiabučių gyvenamųjų namų J. Tumo-Vaižganto 120A ir 122A sutvarkymas

Tauragės miesto mikrorajone būtų atnaujinta poilsinė vieta ir teritorija aplink, sukuriant saugią ir patrauklią aplinką įvairaus amžiaus ar grupės gyventojams.

Mažos vertės projektai mieste

Miesto langas

Sukuriama nauja erdvė ekspozicijoms, įvairių meno sričių kūriniams eksponuoti. Parodos lengvai keičiamos ir atnaujinamos. Objektas apšviečiamas iš vidaus, todėl ekspozicijos matomos tamsiu paros metu, kuomet įjungiamas miesto apšvietimas.

Žalioji edukacija

Bus sukurta edukacinė, reprezentacinė, relaksacinė erdvė – gimnazijos kiemas, sudaromos sąlygos Žalgirių gimnazijos bendruomenei ir Žalgirių mikrorajono bendruomenei naudotis savita, estetine, jaukia aplinka.

Mes gamtai – gamta mums

Galimybė patogiai ir greitai pasiekti mieste esančią ir poilsiui gryname ore pritaikytą vietą, gerinti maudymosi vietų mieste infrastruktūrą. Įrengus persirengimo kabiną ir patogias poilsiui vietas ši vieta būtų patogi ir patraukli įvairaus amžiaus gyventojams.

Išmanusis TAJE parkas

Siekiama pastatyti išmanųjį suolelį ir paslaugų stotelę, kurio dėka įkraunamos saulės baterijos. Tai dviračių servisas, elektros lizdų prieigos ir kitos išmaniosios paslaugos visuomenės poreikiams. Šis įrenginys, prisidėtų prie inovatyvios ir tvarios miesto plėtros.

Mažos vertės projektai rajone

Tauragės dvaro senojo pajūrio parko atkūrimas

Šiuo projektu tikimės pagerinti parko infrastruktūrą, skatinti bendruomeniškumą, pritraukti ne tik bendruomenės gyventojus, bet ir kitų gyvenviečių bei miestų lankytojus susipažinti su senuoju ir atnaujintu jūros pakrantėje esančiu Tauragės Dvaro parku, nuostabia gamta.

Sartininkų ąžuolų ir kryžių kalnelio išsaugojimas

Sutvarkyti Sartininkų kryžių kalnelį, įrengiant apšvietimą bei padėti užtikrinti kalnelio išsaugojimą ateities kartoms. Tai pagyvintų Sartininkų kaimo įvaizdį, atkreiptų pravažiuojančiųjų dėmesį ir būtų dar viena turistų lankytina vieta Tauragės rajone.

Vaikai – langas į ateitį

Įgyvendinant projektą, išsaugant žaliąją zoną, būtų įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kur vaikai galėtų čiuožinėti, suptis, karstytis. Tokiu būdu skatinant kaimo gyventojų bendruomeniškumą, ugdant jaunąją kartą ir tenkinant įvairių visuomenės grupių (vaikų, jaunų šeimų, senelių) viešuosius poreikius.

Eičių parko pritaikymas viešiesiems poreikiams

Įveiklinti ir pritaikyti Eičių parko erdvę vietos gyventojų poreikiams, didinant kaimo patrauklumą ir gyvybingumą. Mažinti kaimo gyventojų atskirtį ir gerinti jų socialinį bendravimą naujose, patraukliose žaliosiose erdvėse.

Kad Baltrušaičių kaime gyventi būtų gera

Suburti Baltrušaičių bendruomenės narius bendrai veiklai. Kokybiškai leisti laisvalaikį. Gerinti kartų bendradarbiavimą ir bendravimą.  Modernizuoti ir pritaikyti kaimo viešąją erdvę aktyviam, pozityviam ir turiningam gyventojų poilsiui.

Balsuokite už idėjas!

Atiduokite savo balsą už Jums labiausiai patikusias projektų idėjas iki balandžio 12 d.  Balsuoti galima 1 kartą kiekvienoje iš 3 kategorijų. Savo balsą atiduoti galima ir Tauragės rajono bibliotekų skyriuose.