+370 700 11 220

© 2023 Idėjatauragei.lt. Visos teisės saugomos

Didelės vertės projektai

Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis kompleksas

Projekto tikslas – įrengti ekstremalaus bėgimo su kliūtimis kompleksą.  Turėdami šį kliūčių kompleksą mūsų mieste, padidintume jaunimo ir suaugusiųjų užimtumą laisvu laiku. Ateityje galėtumėme rengti varžybas. 

Sporto klubas po atviru dangumi

Mažonų gyvenvietė būtų pirma Tauragės rajone, turinti „sporto klubą“ su profesionaliais treniruokliais po atviru dangumi. Visam rajonui tai kurtų pridėtinę vertę, pritrauktų ne tik miesto gyventojus, bet ir turistus.

Skaudvilė – šeimos laisvalaikio oazė

Skaudvilėje būtų įrengta šiuolaikiška vaikų žaidimo aikštelė, lauko batutas, lauko treniruokliai, pojūčių takas, išmanusis suolelis, teniso stalas,  šachmatų aikštelė, knygų namelis  dviračių remonto stotelė,  išplėstas diskogolfo parkas.

Jaunimo paplūdimio sporto aikštynas

Tikslas įveiklinti šiuo metu apleistą Jaunimo parko teritoriją, kad joje galėtų sportuoti Tauragės miesto jaunimas ir ne tik. Įrengus parke dvi paplūdimio rankiniui ar futbolui pritaikytas aikšteles (matmenys 27×18) aikštelėmis galėtų naudotis visos sporto šakos.

Oficina

Įkurti Tauragės Dvaro km. bendruomenės namus karkasiniame namelyje. Patalpose vyktų bendruomenės susirinkimai, įvairios edukacijos, vakaronės. Užsiėmimų organizavimas Tauragės Dvaro km. senjorams ir jaunimui bei jų įtraukimas į bendruomenės veiklą.

Mažos vertės projektai mieste

Žaisk diskogolfą bet kokiu oru

Šiuo projektu Tauragės turizmo centras siekia prisidėti prie poilsio ir rekreacijos infrastruktūros gerinimo Tauragėje.  Įrengus diskgolfo žaidimo aikštelę būtų galima sportuoti ne mėgėjams ar profesionalams, bet ir organizuoti vietinės reikšmės varžybas

Kupolas – edukacijų ir kamerinių renginių erdvė Kartų parke

Tauragės Kartų parke pastatyti kokybišką medinį kupolą su grindiniu ir greta jo (arba kupolo viduje) įrengti mini išmaniąją paslaugų stotelę, kuri užtikrintų kupolo elektros energijos USB lizdą, maitinamą saulės energijos.

Žalioji zona, mažinanti transporto triukšmą ir oro teršimą

Sumažinti traukinių triukšmą, šiltnamio efektą sukeliančių dujų patekimą į atmosferą, pasodinant ne mažiau 6500. Ekologinę naudą gautų Jovarų, Senamiesčio, Mikrorajono kvartalų gyventojai ir Oko miško paukščiai bei gyvūnai. 

Aktyvus laisvalaikis ant smėlio prie upės Jūra

 Tikslas papildomai įrengti 600 kvadratinių metrų smėlio aikštelę, prie jau esančių sutvarkytų ir prižiūrimų 2000 kv. metrų smėlio aikštelių, kuriose šiltuoju metų laiku yra aktyviai žaidžiamas paplūdimio tinklinis ir paplūdimio tenisas.

Žalioji edukacija

Projekto tikslas – sukurti alternatyvią mokymosi aplinką.  Pritaikyti vidinį gimnazijos kiemelį bendruomenės reikmėms, užpildant ten esančią tuščią erdvę želdiniais, sveikatingumo takais, netradicinėmis klasėmis ir darbo erdvėmis, skirtomis mokytis, kurti, sportuoti ir ilsėtis.

Mažos vertės projektai rajone

Geras poilsis – gera sveikata

Sukurti kaimelio centre esančią viešąją poilsio ir laisvalaikio erdvę. Ją pritaikyti aktyviam, pozityviam ir turiningam gyventojų poilsiui ir sveikatinimui. Didinat kaimo bendruomenės užimtumo lygį ir tarpusavio bendravimą įrengti vietos gyventojų laisvalaikio ir aktyvaus poilsio zoną – paplūdimį ir prieigą prie jo.

Jaunas ir sveikas

Tikslas –  įrengti vaikų lauko žaidimų ir sporto aikštelę . Tikslinė grupė – visiems kaimo  vaikams bei  atvykstantiems svečiams.

Beržės upelio slėnio pritaikymas poilsiui ir pažinimui

Bus sutvarkyta Beržės upelio slėnio aplinka, pasodinta medžių, įrengti pasivaikščiojimo takai, tiltelis per upelį, pastatytas vandens malūno ratas, infpormacinės lentos, įrengti mažosios infrastruktūros elementai (suolai, stalai, saulės elementų apšvietimas ir kt.). Taip pat bus sutvarkoma Beržės upelio pakrantės, pagerės teritorijos ekologinė būklė.

Muzikos parko įrengimas Mažonuose

Bendruomenės susirinkimo metu nutarta įrengti muzikos parką prie bendruomenės namų. Planuojama įrengti linksmų bei ryškiai šviečiančių plytelių taką link instrumentų, kurios skleidžia muzikos garsus bei kiek leis finansinės galimybės įsigyti lauko muzikos instrumentų.

Gilus šulinėlis – skaidrus vandenėlis kartu su atokvėpio stotele

Pagrindinis tikslas į Stragutės kaimo bendruomenės namus įvesti vandenį. Antroji projekto dalis – „Atokvėpio stotelė“. Tai stotelė orientuota ne į pravažiuojančius dviratininkus ir į mūsų bendruomenės žmones. 

Balsuokite už idėjas!

Atiduokite savo balsą už Jums labiausiai patikusias projektų idėjas iki balandžio 14 d.  Balsuoti galima 1 kartą kiekvienoje iš 3 kategorijų. Savo balsą atiduoti galima ir Tauragės rajono bibliotekų skyriuose.